Головна

Поняття, специфіка, типологія і зміст соціологічних категорій

(реферат з соціології)

Вступ ... 3
1. Предмет і об'єкт соціології ... 5
2. Закони і категорії соціології ... 7
Висновки ... 12
Література ... 13

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Поняття, специфіка, типологія і зміст соціологічних категорій"

Реферат "Поняття, специфіка, типологія і зміст соціологічних категорій" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Поняття, специфіка, типологія і зміст соціологічних категорій", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Філософські школи Стародавнього Китаю.    Основні принципи лікувального характеру.    Трудове виховання учнів у світлі педагогічних ідей А.С. Макаренко.    Активізація діяльності персоналу. Типи групового навчання.    Життя і діяльність П'єра де Кубертена.    Структура побудови та напрямки діяльності держкоммолодьспорттуризму.    Клініко-фізіологічна характеристика та методика застосування лікувальної фізичної культури при інфаркті міокарду на диспансерному етапі реабілітації.    Екологічні наслідки при аваріях на сучасних підприємствах і атомних електростанціях.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Формування бібліотечного фонду різними видами документів

Теоретичні засади дослідження формування бібліотечного фонду різними видами документів. Формування бібліотечного фонду як технологічний процес. Структура циклу. Автоматизована технологія формування бібліотечного фонду. Вимоги до технології формування бібліотечного фонду. Моделювання бібліотечного фонду. Комплектування та планування бібліотечного фонду. Сутність і принципи комплектування фондів бібліотек. Принципи, комплектування бібліотечних фондів. Планування бібліотечного фонду. Вивчення фонду бібліотеки як засіб поліпшення його складу. Значення вивчення фонду. Методи вивчення фонду.