Головна

Поняття "туризм" і його види

(реферат з соціології)

Вступ ... 3
1. Теоретичні засади дослідження туризму ... 4
1.1. Поняття "туризм" і його види. Загальні визначення ... 4
1.2. Вимоги до суб'єкта туристичної діяльності ... 6
1.3. Вимоги до кадрового складу суб'єкта туристичної діяльності ... 8
2. Дослідження ставлення до туризму серед студентів ... 10
2.1. Статистична частина опитування ... 10
2.2. Основна частина опитування ... 11
Висновки ... 21
Додаток ... 22

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Поняття "туризм" і його види"

Реферат "Поняття "туризм" і його види" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Поняття "туризм" і його види", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Класифікація видів конфліктів та їх характеристика.    Порівняльна характеристика підшлункової, молочної і сальної залози.    Функції мови і мовна культура.    Ділове спілкування як засіб управлінського впливу.    Загальний масаж за схемою Дубровського, покази та протипокази до виконання.    Структурна побудови та напрямки діяльності ФСТ "Динамо".    Клініко-фізіологічна характеристика та обґрунтування методики застосування лікувальної фізичної культури при інфаркті міокарда у лікарняний період реабілітації (1-й ступінь активності).    Забруднення середовища.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Міжнародна інтеграція у сфері керування документаційними процесами

Теоретичні засади дослідження міжнародної інтеграції у сфері керування документаційними процесами. Зміст поняття "керування документацією". Системний підхід у документуванні. Аналіз систем документації. Аналіз особливостей міжнародної інтеграції у сфері керування документаційними процесами. Міжнародні стандарти у сфері управління документацією. Правовий та нормативний простір становлення системи управління документаційним процесом в Україні. Вітчизняний стандарт як база формування розвитку системи керування документацією в Україні.