Головна

Поняття шкільної психологія дезадаптації

(реферат з психології )

Вступ ... 3
1. Поняття шкільної адаптації та дезадаптації ... 4
2. Дезадаптованість. Причини шкільної дезадаптації ... 5
3. Основні завдання адаптаційного періоду ... 9
4. Поради психолога батькам для профілактики шкільної дезадаптації ... 11
Висновки ... 13
Література ... 14

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Поняття шкільної психологія дезадаптації"

Реферат "Поняття шкільної психологія дезадаптації" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Поняття шкільної психологія дезадаптації", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Ревматоїдний поліартрит. Характерні зміни, методи фізичної реабілітації.    Соціальні небезпеки алкоголізму і тютюнопаління.    База даних. Інформаційна база даних для проведення екологічної експертизи.    Найпоширеніші типи охоронних природних територій.    Структура та особливості розміщення рекреаційних ресурсів України.    Вербальні засоби спілкування та мовленнєвий етикет.    Зміст та етапи десталінізації українського суспільства.    Урядово-адміністративна документація гетьманщини ХVІІІ ст..   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Закони Хаммурапі

Стародавній Вавилон: особливості утворення, суспільний лад та державний устрій. Утворення Вавилонської держави. Суспільний лад. Державний устрій. Закони Хаммурапі як пам'ятка права Стародавнього Вавилону: основний зміст. Законник Хаммурапі і причини його появи. Характерні риси права. Право власності за законами Хаммурапі. Зобов'язальне право. Окремі договори за законами Хаммурапі. Купівля-продаж і обмін. Наймання. Договір позики. Боргові відносини. Договір зберігання речей. Договір доручення. Зобов'язання з приводу заподіяння шкоди. Шлюб, сім'я, спадкове право. Відносини батьків і дітей. Спадкове право. Кримінальне право. Злочини і покарання. Злочини проти особи - життя, здоров'я, честі, гідності. Злочини проти власності. Злочини проти сім'ї і моралі. Покарання. Процес. Докази.