Головна

Порядок захисту кандидатської дисертації

(реферат з наукознавства)

Вступ ... 3
1. Попередня експертиза дисертації (передзахист) ... 3
2. Подання дисертації для попереднього розгляду в спеціалізованій вченій раді ... 8
3. Друкування і розсилання автореферату ... 12
4. Підготовка здобувача до захисту дисертації ... 12
5. Процедура прилюдного захисту дисертації ... 14
6. Оформлення документів атестаційної комісії ... 18
Висновки ... 21
Література ... 22

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Порядок захисту кандидатської дисертації"

Реферат "Порядок захисту кандидатської дисертації" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Порядок захисту кандидатської дисертації", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Католицькі чернечі ордени.    Конкретні соціологічні дослідження: суть, види, методи.    Соціологія релігії.    Філософські позиції І. Канта.    Порівняльна характеристика підшлункової, молочної і сальної залози.    Види та функції уяви. Індивідуальні властивості.    Види реабілітації колишніх засуджених.    Національний олімпійський комітет.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Менеджмент і маркетинг у готельному господарстві

Теоретичні засади дослідження особливостей менеджменту і маркетингу в готельному господарстві. Характеристика і особливості готельних послуг. Заклади харчування, як матеріальна складова індустрії гостинності. Характеристика особливостей менеджменту та маркетингу в готельному бізнесі. Сутність категорій "менеджмент", "управління" та "управлінські відносини" в готельно-ресторанному бізнесі. Специфіка та концептуалізація комплексу маркетингу готельних послуг.