Головна

Порівняльна характеристика Біблії та Корану

(реферат з релігієзнавства)

Вступ ... 3
1. Значення Біблії у християнстві ... 4
1.1. Біблія - священна книга християн ... 4
1.2. Біблія та її структура ... 7
2. Коран як історико-літературний пам'ятник ... 9
2.1. Коран про світобудову ... 9
2.2. Коран про пекло і рай ... 10
2.3. Визначення і свобода волі ... 10
2.4. Коран про мораль ... 11
2.5. Нові тлумачення Корану ... 12
3. Порівняльна характеристика Біблії та Корану ... 13
Висновки ... 18
Список використаної літератури ... 19

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Порівняльна характеристика Біблії та Корану"

Реферат "Порівняльна характеристика Біблії та Корану" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Порівняльна характеристика Біблії та Корану", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Соціологія освіти.    Філософія середньовічної доби.    Місце анатомії та фізіології в системі біологічних наук.    Суть процесу самовиховання.    Принципи психологічної підготовки у волейболі.    Життя і діяльність П'єра де Кубертена.    Структура, засоби, форми проведення занять у спеціальній медичній групі.    Клініко-фізіологічна характеристика та обґрунтування методики застосування лікувальної фізичної культури при інфаркті міокарда у лікарняний період реабілітації (1-й ступінь активності).   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Дитячий журнал як періодичне видання

Теоретичні засади дослідження дитячого журналу. Загальний опис журнального видання як виду документа. Розподіл журналів на класи, підкласи, групи. Головні типологічні ознаки журнальної періодики. Основні функції журнальної періодики. Характеристика дитячих журналів. Загальна характеристика дитячих журналів та їх еволюція. Вербальне "обличчя" журналу для дошкільників у світлі дитячого сприйняття. "Дзвіночок" - журнал українських дітей.