Головна

Поширення марксизму, виникнення соціал-демократичних гуртків в Україні

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Український соціалізм: причини, специфіка, стадії розвитку ... 4
2. Біля витоків українського марксизму. Микола Зібер ... 6
3. Сергій Подолинський: "І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь" ... 7
4. М.Драгоманов - критик російського марксизму ... 9
5. Російська течія марксизму в Україні. Соціал-демократичні гуртки ... 12
Висновки ... 18
Література ... 19

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Поширення марксизму, виникнення соціал-демократичних гуртків в Україні"

Реферат "Поширення марксизму, виникнення соціал-демократичних гуртків в Україні" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Поширення марксизму, виникнення соціал-демократичних гуртків в Україні", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Дитинство і юність Шевченка.    Наднаціональність європейських співтовариств.    Основні етапи становлення і розвитку політології як науки.    Вплив церкви на політичні події в Україні.    Конкретні соціологічні дослідження: суть, види, методи.    Спеціальна група клієнтів як категорія соціальної роботи.    Психологічна готовність до вирішення конфлікту.    Сучасні теорії колірного зору.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Роль батьків у навчальній діяльності учнів

Теоретично-методологiчнi засади ролі батьків у навчальній діяльності дітей. Розвиток пізнавальної активності дітей у сім'ї. Роль сім'ї в формуванні готовності дитини до шкільного навчання. Емпіричне дослідження ролі батьків у навчальній діяльності учнів. Обдарована дитина в сім'ї.