Головна

Правила гри в баскетбол

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Перші правила баскетболу ... 4
2. Сучасні правила баскетболу ФІБА ... 7
2. Відмінності між правилами ФІБА і НБА ... 10
Висновки ... 11
Література ... 12

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Правила гри в баскетбол"

Реферат "Правила гри в баскетбол" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Правила гри в баскетбол", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Трудове виховання учнів у світлі педагогічних ідей А.С. Макаренко.    Особистість спортсмена. Основні характеристики.    Вправи на гімнастичних приладах (вись).    Рухомі ігри і забави на свято Андрія.    Вправи на розтягування для особливих груп населення.    Сполучнотканинний масаж.    Геополітичне суперництво.    Екологія харчування.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Надання службовому документу юридичної сили

Теоретичні засади дослідження способів надання службовому документу юридичної сили. Поняття та класифікація службових документів. Державний стандарт оформлення документів. Характеристика способів надання службовому документу юридичної сили. Дата документа. Адресація документа. Затвердження, погодження, підписання та контроль за виконанням документа. Печатка як елемент надання документу юридичної сили. Особливості набрання юридичної сили електронними документами.