Головна

Правління Людовика XIV

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Людовик XIV Французький. Дитинство, юність, молодість ... 4
2. Зовнішня політика ... 6
3. Внутрішня політика ... 12
4. Кінець життя і смерть ... 18
Висновки ... 21
Література ... 22

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Правління Людовика XIV"

Реферат "Правління Людовика XIV" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Правління Людовика XIV", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Едда.    Практика застосування дипломатичного протоколу в Україні.    Партiї конфесiйного спрямування України.    Землеробські та скотарські культи.    Контингент населення, що підлягає реабілітації.    Становлення та розвиток вітчизняної соціології праці.    Стрес. Прояви стресу. Засоби подолання стресу.    Терморегуляція.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Сім'я і злочинність неповнолітніх

Роль сім'ї у формуванні особистості підлітків. Основні функції сім'ї. Порушення стосунків дитини й дорослого як першоджерело соціальної дезадаптацiї. Соціально-психологічні причини агресивної поведінки підлітків. Діти з неблагополучних сімей. Проблема злочинності неповнолітніх. Вікові особливості неповнолітніх осуджених, що знаходяться у виховних колоніях.