Головна

Правова охорона вод в Україні

(реферат з екології)

Вступ ... 3
1. Вода як об'єкт охорони ... 4
2. Правові форми охорони вод ... 10
3. Відповідальність за порушення водного законодавства ... 20
Висновки ... 26
Література ... 28

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Правова охорона вод в Україні"

Реферат "Правова охорона вод в Україні" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Правова охорона вод в Україні", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Ресурсозбереження. Біоенергетика, її перспективи і розвиток.    Методика розробки туристичного маршруту.    Етикет ділових прийомів.    Культура західноєвропейського середньовіччя.    Утвердження основ радянського тоталітаризму в Україні (1917-1920 рр.).    Ідейно-художній аналіз поеми "Чумаки" М.Т. Рильського.    Мова законодавства.    Політична система України.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Формування культури поведінки молодших школярів

Теоретичні засади дослідження формування культури поведінки молодших школярів. Завдання та зміст виховання культури поведінки школярів. Виховання культури спілкування між людьми. Виховання культури побуту. Формування культури зовнішнього вигляду. Форми, методи та засоби виховання культури поведінки учнів. Виховання культури поведінки молодших школярів на уроках в початкових класах. Виховання культури поведінки в позаурочній діяльності. Специфіка позакласної і позашкільної виховної роботи. Значення засобів народної педагогіки у вихованні культури поведінки молодших школярів.