Головна

Правове регулювання готельної справи в Україні

(реферат з туризму)

Вступ ... 3
1. Виникнення та розвиток готельного господарства. Класифікація готелів України ... 4
2. Правове забезпечення розвитку готельного господарства в Україні ... 7
3. Сертифікація готельних послуг та послуг харчування ... 12
Висновки ... 15
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Правове регулювання готельної справи в Україні"

Реферат "Правове регулювання готельної справи в Україні" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Правове регулювання готельної справи в Україні", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Підготовка та проведення ділових зустрічей.    Найдавніші держави Месопотамії.    Чехословаччина у післявоєнний період.    Еквівалентність у перекладі. Типи еквівалентності.    Ф.Д. Рузвельт як політик і дипломат: політичний портрет.    Політична культура сучасної української еліти.    Порівняльна характеристика Біблії та Корану.    Предмет та об'єкт соціології.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Вивчення особистості підлітка

Особливості методів вивчення особистості підлітків. Проблема діагностики параметрів особистості. Основні методи вивчення особистості. Тестування. Бесіда. Спостереження. Експеримент. Допоміжні методи дослідження. Опитування. Анкета. Аналіз продуктів діяльності. Порівняння. Організаційні методи. Лонгітюдний метод. Практика вивчення особистості підлітка. Опис методів дослідження. Аналіз отриманих результатів.