Головна

Предметне значення логіки як науки

(реферат з логіки)

Вступ ... 3
1. Визначення логіки як науки. Історичні етапи розвитку логічного знання ... 4
2. Міркування і його структура. Правильні та неправильні міркування. Поняття про логічну помилку ... 7
3. Логічна форма міркування. Визначення логічної форми. Формалізована мова. Метод формалізації ... 10
4. Значення логіки для юристів ... 12
Висновки ... 15
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Предметне значення логіки як науки"

Реферат "Предметне значення логіки як науки" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Предметне значення логіки як науки", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Політичний режим України.    Правове регулювання державно-церковних відносин.    Поняття "туризм" і його види.    Джерело розвитку, діалектика боротьби і єдності протилежностей.    Юридичні конфлікти в господарських відносинах та їх вирішення.    Функціональна діагностика центральної нервової системи.    Психологічні основи діяльності людини.    Армрестлінг.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Статистичний висновок та перевірка статистичних гіпотез

Проблеми співвідношення математики і соціології. Поняття і використання статистичних висновків. Генеральна сукупність і частотний розподіл. Статистичний висновок. Вимірювання в соціології: перевірка гіпотез. Статистичні методи вимірювання взаємозв'язків. Способи перевірки процедури первинного вимірювання на надійність.