Головна

Предмет, завдання, методи вивчення валеології

(реферат з медицини)

Вступ ... 3
1. Предмет валеології ... 4
2. Завдання валеології ... 9
3. Методи валеології ... 14
Висновки ... 19
Література ... 20

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Предмет, завдання, методи вивчення валеології"

Реферат "Предмет, завдання, методи вивчення валеології" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Предмет, завдання, методи вивчення валеології", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Характеристика площадки для волейболу, облаштування та оснащення.    Лікувальний ефект трофічної дії фізичних вправ при захворюваннях серцево-судинної системи.    Класифікація засобів індивідуального захисту. Характеристика засобів індивідуального захисту дихання та порядок забезпечення населення засобами індивідуального захисту.    Проблеми суспільно-політичного розвитку країн тропічної Африки.    Збагачення ґрунту черв'яками.    Єгипетська історико-етнографічна область.    Характеристика законодавства України про туризм.    Античні держави Причорномор'я.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Участь країн центрально-східної європи в процесах міжнародної економічної інтеграції

Глобальні трансформації і безпека розвитку політичних, економічних і соціальних систем. Характер і сутність сучасних глобальних трансформацій. Глобальні і регіональні зміни міжнародних відносин. Структурна політика країн Західної Європи у післявоєнний період. Особливості процесів інтеграції в країнах Європейського Союзу. Проблеми участі країн Центрально-Східної Європи в міжнародній економічній інтеграції. Консолідація загальноєвропейського соціально-економічного простору як проблема XXI століття. Досвід ринкової трансформації у напрямку сталого розвитку країн з перехідною економікою. Перспективи вступу України до Європейського Союзу.