Головна

Прийняття християнства. Хрещення Русі

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Традиційний і нетрадиційний погляд на хрещення Русі-України ... 4
2. Самобутність влаштування церкви в Київській Русі. Кирило-Мефодіївська традиція ... 6
3. Заснування київської митрополії. Перші київські митрополити ... 8
4. Київський митрополит русич Іларіон. Патріотизм Київського християнства ... 11
5. Ієрархічне оформлення Києво-руської церкви ... 12
Висновки ... 14
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Прийняття християнства. Хрещення Русі"

Реферат "Прийняття християнства. Хрещення Русі" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Прийняття християнства. Хрещення Русі", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Ідейно-художній аналіз поеми "Чумаки" М.Т. Рильського.    Співвідношення міжнародного публічного та міжнародного права. Правовий статус консульських установ.    Передумови політичної кризи в Україні напередодні президентських виборів 2004 року.    Католицькі чернечі ордени.    Місце соціальної діагностики в системі соціально-гуманітарних знань.    Сфери застосування соціальних індикаторів.    Формула конфлікту.    Фізіологія клітини.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Філософія соціальної роботи в Україні

Філософські основи соціальної роботи. Предмет і проблематика філософії соціальної роботи. Соціально-філософські проблеми соціальної роботи. Філософія соціальної роботи в Україні. Становлення соціальної роботи як науки в Україні. Розвиток вітчизняної теорії соціальної роботи. Сучасні теорії соціальної роботи. Характеристика методів соціальної роботи.