Головна

Принципи психологічної підготовки у волейболі

(реферат з психології спорту)

Вступ ... 3
1. Коротка психологічна характеристика волейболу ... 4
2. Зміст передзмагальної психологічної підготовки ... 5
3. Психологічне вивчення волейбольної команди ... 8
Література ... 14

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Принципи психологічної підготовки у волейболі"

Реферат "Принципи психологічної підготовки у волейболі" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Принципи психологічної підготовки у волейболі", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Лікувальний масаж при гіпотонії.    Колективні та індивідуальні засоби захисту.    Проблеми суспільно-політичного розвитку країн тропічної Африки.    Заходи боротьби зі шкідливим впливом промислових будівельних матеріалів на довкілля.    Щацький національний природний парк.    Туристично-рекреаційний потенціал Волинської області і перспективи його розвитку.    Історія виникнення козацтва.    Рух опору в Італії у 1943-1945 роках.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Державно-правовий розвиток стародавнього Вавилону

Стародавній Вавилон: особливості утворення, суспільний лад та державний устрій. Утворення Вавилонської держави. Суспільний лад. Державний устрій. Характерні риси права Стародавнього Вавилону. Закони Хаммурапі. Характерні риси права Стародавнього Вавилону. Законник Хаммурапі.