Головна

Принципи раціонального природокористування

(реферат з екології)

Вступ ... 3
1. Основні пріоритети навколишнього природного середовища і раціонального використання природних ресурсів ... 4
2. Стратегія і тактика розвитку виробничого та природоресурсного потенціалу ... 5
3. Утилізація та перероблення промислових відходів ... 9
4. Екологічні аспекти військово-промислового комплексу ... 10
5. Збалансоване використання і відновлення природних ресурсів ... 11
5.1. Земельні ресурси ... 11
5.2. Водні ресурси ... 12
5.3. Корисні копалини ... 13
5.4. Атмосферне повітря ... 13
5.5. Ресурси флори й фауни, рекреаційна та заповідна справа ... 13
6. Екологічна конверсія антропогенної діяльності ... 14
Висновки ... 16
Література ... 18

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Принципи раціонального природокористування"

Реферат "Принципи раціонального природокористування" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Принципи раціонального природокористування", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Специфіка сільськогосподарського забруднення природного середовища.    Місце міжнародного туризму в програмах транскордонного співробітництва.    Етнічне, національне, загальнолюдське в мистецтві.    Московські статті 1665 р. І. Брюховецького.    Виникнення i поширення письменності у давніх русичiв.    Ліна Костенко.    Сучасні тенденції в розвитку сучасної німецької мови.    Політичні відмінності регіонів України.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Інноваційні технології навчання

Теоретичні засади дослідження використання інноваційних технологій навчання на уроках. Технологічний підхід в освіті. Інновації в освіті. Передовий педагогічний досвід і впровадження досягнень педагогічної науки. Критерії педагогічних інновацій. Аналіз розвитку та застосування інноваційних технологій в умовах загальноосвітньої школи. Особливості ситуації в галузі інноваційних освітніх технологій, що склалася в Україні. Поширення інноваційних методів і педагогічних технологій у сучасній системі освіти України. Педагогічна освіта і потреби сучасної української школи: роль педагогічної освіти у поширенні педагогічних інновацій. Навчання історії за комбінованою системою М.Гузика.