Головна

Природний фактор в етнокультурі українського народу

(реферат з екології)

Вступ ... 3
1. Роль природного довкілля в формуванні етносу ... 4
2. Екологічні проблеми в контексті української культури ... 8
3. Поняття екологічної культури. Екологічна культура українського етносу ... 10
Висновки ... 15
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Природний фактор в етнокультурі українського народу"

Реферат "Природний фактор в етнокультурі українського народу" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Природний фактор в етнокультурі українського народу", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Сучасна радіаційна ситуація в Україні.    Музеї-садиби видатних людей як об'єкти пізнавального туризму.    Зв'язок юридичної етики з іншими науками.    Найдавніші держави Месопотамії.    Виникнення кіно. Становлення кіно як мистецтва.    Літературний доробок "неокласиків".    Типи економічних словників, їх характеристика.    Політичні відносини та їх види.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Методика використання наочних посібників на уроках природознавства

Теоретичні засади дослідження методики використання наочних посібників на уроках природознавства. Сутність принципу наочності у навчанні молодших школярів. Класифікація засобів наочності, що використовуються на уроках природознавства. Їх характеристика. Значення засобів наочності у навчальному процесі початкової школи. Методика використання засобів наочності на уроках природознавства в початковій школі. Дидактичні цілі та загальні вимоги до використання засобів наочності на уроках. Методика використання різних видів засобів під час формування природничих знань. Методика використання наочності для вивчення молодшими школярами рослин на уроках природознавства у 3 класі.