Головна

Прихід звуку в кіно. Ідейно-тематичні та естетичні тенденції в контексті часу. 30-ті роки

(реферат з культури)

Вступ ... 3
1. Нові часи (1928-1945). Прихід звуку ... 4
2. Кіно тридцятих ... 6
3. Японський вплив ... 10
Висновки ... 14
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Прихід звуку в кіно. Ідейно-тематичні та естетичні тенденції в контексті часу. 30-ті роки"

Реферат "Прихід звуку в кіно. Ідейно-тематичні та естетичні тенденції в контексті часу. 30-ті роки" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Прихід звуку в кіно. Ідейно-тематичні та естетичні тенденції в контексті часу. 30-ті роки", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Докази у наукових дослідженнях.    Політична система сучасного суспільства.    Нові релігії в Україні: поява, типологія, перспективи.    Перспективи реформування пенітенціарної системи.    Джерело розвитку, діалектика боротьби і єдності протилежностей.    Юридичні конфлікти у сфері оподаткування та їх вирішення.    Дидактичні вимоги до різних форм організації навчання.    Самовизначення особистості: прояв емпатії.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Функціоналістська соціологія р. мертона

Загальна характеристика соціології XX ст. Поняття сучасного етапу соціології. Особливості сучасного етапу соціології. Особливості функціоналістської соціології Р. Мертона. Життєвий шлях і загальна характеристика творчості. Розробка теорії структурно-функціонального аналізу. Теорія середнього рівня. Дослідження девіантної поведінки і способів адаптації. Перспективи та проблеми становлення теорій середнього рівня в сучасній українській соціології: соціологія девіантної поведінки.