Головна

Причини і наслідки розпаду Київської Русі

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Ослаблення влади київських князів у кінці ХІ - на початку ХІІ ст. Період децентралізації Київської Русі. Причини політичної роздробленості Київської Русі ... 4
2. Володимир Мономах і його боротьба за державну єдність Русі ... 11
3. Занепад Київської держави: причини і наслідки ... 13
4. Історичне значення Київської Русі ... 17
Висновки ... 19
Література ... 20

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Причини і наслідки розпаду Київської Русі"

Реферат "Причини і наслідки розпаду Київської Русі" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Причини і наслідки розпаду Київської Русі", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Історичні передумови романтизму.    Українці в гарячих точках планети.    Політична діяльність та її основні форми.    Коран як історико-літературний пам'ятник.    Молодь як особлива соціальна група.    Тенденції розвитку сучасної сім'ї.    Характеристики ефективності команди. Фактори, які впливають на ефективність команди.    Функціональна діагностика центральної нервової системи.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Функції соціально-педагогічної діяльності

Поняття соціально-педагогічної діяльності. Основні наукові концепції соціалізації особистості - основної мети соціально-педагогічної діяльності. Соціально-педагогічна діяльність як умова соціалізації особистості. Функції соціально-педагогічної діяльності. Види соціально-педагогічної діяльності. Характеристика основних функцій соціально-педагогічної діяльності. Функцій соціально-педагогічної діяльності в контексті професійного визначення соціального педагога.