Головна

Проблематика поеми "Марина" М.Т. Рильського

(реферат з літератури)

Вступ ... 3
1. Історія і передумови написання поеми "Марина" ... 4
2. Проблематика поеми "Марина" ... 7
Висновки ... 13
Література ... 14

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Проблематика поеми "Марина" М.Т. Рильського"

Реферат "Проблематика поеми "Марина" М.Т. Рильського" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Проблематика поеми "Марина" М.Т. Рильського", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Основні етапи становлення і розвитку політології як науки.    Ведична релігія як світоглядна основа формування філософсько-релігійних систем Індії.    Загальні поняття про чутку як вид інформації. Функції чуток, класифікація чуток, технології або моделі створення чуток.    Соціологія влади.    Філософія Фіхте.    Поняття про організм і його фізіологічні функції.    Види та функції уяви. Індивідуальні властивості.    Допомога дітям у ХІХ - на початку ХХ ст..   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Сім'я як соціальна група і соціальний інститут

Сутність і значення соціальних груп та інститутів. Суть соціальних спільностей. Інституціалізація як соціальний феномен. Соціальна група: внутрішні зв'язки. Суть соціальних інститутів. Сім'я як соціальний інститут. Історія розвитку сім'ї та шлюбу. Історичні форми сім'ї і родини. Типи сімей. Соціальні функції сім'ї. Криза сучасної сім'ї.