Головна

Проблема забруднення навколишнього природного середовища на основі екологічного забруднення

(реферат з екології)

Вступ ... 3
1. Нормування і методи визначення властивостей забруднення ... 4
2. Нормування якості повітря та визначення концентрації забрудників у атмосфері ... 6
3. Нормативні вимоги до якості води ... 9
Висновки ... 15
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Проблема забруднення навколишнього природного середовища на основі екологічного забруднення"

Реферат "Проблема забруднення навколишнього природного середовища на основі екологічного забруднення" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Проблема забруднення навколишнього природного середовища на основі екологічного забруднення", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Техногенні джерела іонізуючого, електромагнітного та віброакустичного випромінювання.    Організація міжнародного туризму.    Невербальне спілкування в суперечці.    Операція "Вісла" та її наслідки.    Доба культурно-раціонального відродження (19 - поч. 20 ст.) в Україні.    Мистецький світ О. Довженка.    Докази у наукових дослідженнях.    Політичні лідери сучасної України.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Основи ігрової діяльності молодших школярів на уроках природознавства

Зміст ігрової діяльності молодших школярів у навчально-виховному процесі вивчення природознавства. Гра як процес мислительної діяльності. Види ігрової діяльності у навчально-виховному процесі з природознавства. Методика постановки ігрової діяльності на уроках природознавства. Використання дидактичних ігор на уроках природознавства. Ігрова діяльність у позакласній і позаурочній роботі з природознавства.