Головна

Проблема істини в філософії та кримінальному процесі

(реферат з філософії)

Вступ ... 3
1. Пізнавальний процес і теорія істини ... 4
2. Методологічне значення вчення про істину для кримінального процесу ... 11
Висновки ... 16
Література ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Проблема істини в філософії та кримінальному процесі"

Реферат "Проблема істини в філософії та кримінальному процесі" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Проблема істини в філософії та кримінальному процесі", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Суспільно-політичні рухи в західноукраїнських землях в кінці 19 - на початку 20 століття.    Сучасна українська культура.    Спростування та його види.    Лібералізм: суть, характер політичної і ідейної еволюції.    Функції опитування громадської думки.    Загальні характеристики вибірки. Житлово-комунальне господарство. Діяльність органів місцевого самоврядування..    Соціологія розвитку суспільства.    Поняття конфліктів у суспільстві.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Фізична реабілітація при порушеннях зору

Порушення зору як медична проблема. Око та його функції. Основні порушення зору. Короткозорість (міопія). Далекозорість (гіперметропія). Астигматизм. Фізична реабілітація осіб з порушенням зору засобами фізичної культури. Вплив фізичних вправ на зір. Вправи при ускладнених формах короткозорості. Фізичні вправи, що сприяють поновленню глибинного зору. Спостереження за впливом фізичних вправ на здоров'я. Фізична реабілітація осіб з порушенням зору засобами фізіотерапії. Санаторно-курортне лікування хвороб ока і його придатків. Фізіотерапевтичні методи дії при порушеннях зору.