Головна

Проблеми українського правопису ХХ - ХХІ ст.

(реферат з мови)

Вступ ... 3
1. Проблеми українського правопису на межі тисячоліть ... 3
2. Новий український правопис: "за" і "проти" ... 11
Висновки ... 15
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Проблеми українського правопису ХХ - ХХІ ст."

Реферат "Проблеми українського правопису ХХ - ХХІ ст." виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Проблеми українського правопису ХХ - ХХІ ст.", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Ведична релігія як світоглядна основа формування філософсько-релігійних систем Індії.    Глобальна комунікаційна система Інтернет.    Соціальні ролі та статуси як елементи соціальної структури суспільства.    Філософія Л. Фейєрбаха.    Місце анатомії та фізіології в системі біологічних наук.    Трудове виховання учнів у світлі педагогічних ідей А.С. Макаренко.    Мотиви і стимули творчої праці.    Інструментальні методи контролю за спортсменом.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Організація екскурсій

Поняття екскурсії та екскурсійної діяльності. Суть екскурсії. Поняття екскурсійної діяльності. Основи екскурсійного обслуговування та його організація. Технологія підготовки нової екскурсії. Етапи підготовки нової екскурсії. Основні елементи підготовки екскурсії. Техніка ведення екскурсії.