Головна

Проблемна ситуація

(реферат з логіки)

Вступ ... 3
1. Поняття і суть проблемної ситуації. Наукова проблема ... 4
2. Гіпотеза як спосіб розв'язання проблемної ситуації ... 8
Висновок ... 13
Література ... 14

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Проблемна ситуація"

Реферат "Проблемна ситуація" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Проблемна ситуація", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Політичні відмінності регіонів України.    П'ятидесятники. Основи їх учення.    Поняття суспільства в соціології. Типи суспільств.    Діалектика Гегеля.    Юридичні конфлікти у сфері оподаткування та їх вирішення.    Харчування, його роль у профілактиці серцево-судинних хвороб.    Психофізіологія як наука. Історія її розвитку. Зв'язок з іншими науками.    Бодібілдінг.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Сучасне суспільство і процес глобалізації

Процес глобалізації в сучасному суспільстві. Сучасні тенденції суспільного розвитку. Поняття і характерні риси глобалізації. Глобальні трансформації і безпека розвитку політичних, економічних і соціальних систем. Характер і сутність сучасних глобальних трансформацій. Глобальні і регіональні зміни міжнародних відносин. Глобалізація і суспільні відносини: фактори взаємодії і взаємовпливу. Глобальні проблеми сучасності. Соціальне середовище. Особливості сучасного етапу світової цивілізації. Глобалізація та соціоекономічні аспекти сучасних міжнародних конфліктів. Транснаціональні конфлікти та міжнародний тероризм.