Головна

Проведення оздоровчих тренувань з плавання в умовах постійного проживання в радіоактивно забруднених регіонах

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Біологічна дія іонізуючих випромінювань і механізми підвищення радіорезистентності ... 5
2. Плавання в оздоровчому тренуванні ... 6
3. Фізіолого-гігієнічні проблеми здоров'я учнів, які мешкали в екологічно забруднених районах Волині ... 8
4. Особливості проведення оздоровчих тренувань з плавання в умовах постійного проживання у радіоактивно забруднених регіонах ... 10
Висновки ... 13
Література ... 14

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Проведення оздоровчих тренувань з плавання в умовах постійного проживання в радіоактивно забруднених регіонах"

Реферат "Проведення оздоровчих тренувань з плавання в умовах постійного проживання в радіоактивно забруднених регіонах" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Проведення оздоровчих тренувань з плавання в умовах постійного проживання в радіоактивно забруднених регіонах", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Функції мови і мовна культура.    Активізація діяльності персоналу. Типи групового навчання.    Гімнастика як олімпійський вид спорту.    Санітарно-гігієнічна робота в школі-інтернаті для глухих дітей.    Діяльність реабілітаційних закладів у санаторно-курортних умовах.    Ультразвукова терапія.    Геополітичні тенденції.    Екосистема лісу.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Охорона права інтелектуальної власності та організації інформаційно-аналітичного забезпечення органів державної влади та управління (комерційних підприємств)

Теоретичні засади дослідження охорони права інтелектуальної власності та організації інформаційно-аналітичного забезпечення органів державної влади та управління (комерційних підприємств). Поняття прав інтелектуальної власності, їх об'єкти та суб'єкти. Специфіка організації інформаційних послуг як сфери управління. Аналіз діяльності служби інформаційно-аналітичного забезпечення органів державної влади національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського. Законодавче забезпечення охорони прав інтелектуальної власності на інформаційну продукцію в Україні. Основні положення законів України про охорону прав інтелектуальної власності. Захист права інтелектуальної власності.