Головна

Промова державного обвинувачувача

(реферат з риторики)

Вступ ... 3
1. Зміст і побудова обвинувальної промови ... 4
2. Вступна частина промови ... 6
3. Виклад фактичних обставин злочину (фабула справи) ... 8
4. Аналіз і оцінка зібраних у справі доказів ... 9
5. Обґрунтування кваліфікації злочину ... 13
6. Характеристика особи підсудного ... 14
7. Обґрунтування пропозицій про міру покарання, цивільний позов ... 16
8. Аналіз причин і умов, що сприяли вчиненню злочину ... 17
9. Заключна частина промови ... 18
10. Репліка прокурора ... 18
Висновки ... 20
Література ... 21

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Промова державного обвинувачувача"

Реферат "Промова державного обвинувачувача" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Промова державного обвинувачувача", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Етапи розвитку, прогрес і регрес.    Юридичні конфлікти в господарських відносинах та їх вирішення.    Терморегуляція.    Основні моделі поведінки в конфлікті.    Політика держави в області соціального захисту дітей з відхиленнями в розвитку.    Організація і планування занять із студентами спеціальних медичних груп.    Характеристика площадки для волейболу, облаштування та оснащення.    Методика застосування лікувальної фізкультури при травмах грудної клітки.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Захист інформації

Теоретичні засади дослідження захисту інформації. Поняття "інформація" у різних науках. Права і свободи людини в інформаційній сфері. Необхідність захисту інформації в галузі інформаційних процесів та інформації. Безпека інформаційної інфраструктури. Поняття і загальні засади захисту інформаційної інфраструктури. Особливості захисту в окремих елементах інформаційної інфраструктури. Особливості захисту інформаційного простору України.