Головна

Протекторат Кромвеля

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Встановлення режиму диктатури Кромвеля - "протекторату". Зміст "знаряддя управління" ... 4
2. Лорд-протектор: проблеми і досягнення ... 5
3. Нова конституція, відновлення палати лордів. Перші спроби відновлення монархії ... 6
Висновок ... 11
Література ... 12

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Протекторат Кромвеля"

Реферат "Протекторат Кромвеля" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Протекторат Кромвеля", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Ліна Костенко.    Ф.Д. Рузвельт як політик і дипломат: політичний портрет.    Політична думка в сучасній Україні: основні завдання і шляхи розвитку, перспективи.    Махабхарата і рамаяна.    Основні етапи та стадії процесу соціалізації.    Феномен багатства.    Шляхи вирішення конфліктів. Стилі поведінки як засіб розв'язання конфлікту.    Харчування, його роль у профілактиці серцево-судинних хвороб.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Демократизація суспільства

Поняття і типологія демократії. Проблема її вивчення. Теоретичні засади вивчення демократії. Типи демократії. Фази демократизації суспільства. Політичний маркетинговий аналіз як метод дослідження політичних процесів в умовах переходу до демократії.