Головна

Профілактика перевтоми

(реферат з фізіотерапії)

Вступ ... 3
1. Втома при різних видах праці ... 3
2. Перевтома ... 5
3. Боротьба з втомою і раціональна організація трудового процесу ... 8
Висновки ... 11
Література ... 12

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Профілактика перевтоми"

Реферат "Профілактика перевтоми" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Профілактика перевтоми", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Інструментальні методи контролю за спортсменом.    Структурна побудови та напрямки діяльності ФСТ "Динамо".    Зміст та методичні особливості корекції вад рухової функції підлітків з ДЦП.    Психологічний портрет серійного вбивці.    Геополітичні тенденції.    Екологія харчування.    Сучасна радіаційна ситуація в Україні.    Спортивний пішохідний туризм.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Психологічні особливості тренувального процесу у спорті

Психологічні вимоги в спорті. класифікація спортивної діяльності. Психологічні особливості навчання рухової діяльності і навикам. Основні рухові характеристики: час реакції і швидкість руху. Сила і витривалість. Навик. Проведення ефективних тренувань. Планування тренувань: психологічні особливості. Підбір ефективних вправ. Основні принципи проведення тренувань. Проведення тренувань в індивідуальних видах спорту. Командні види спорту: деякі рекомендації по проведенню тренувань.