Головна

Психологічна готовність до вирішення конфлікту

(реферат з конфліктології)

Вступ ... 3
1. Поняття конфлікту ... 4
2. Характерні ознаки прояву конфлікту ... 5
3. Способи розв'язання конфлікту ... 6
4. Ознаки психологічної готовності до вирішення конфлікту ... 10
5. Психологічна готовність членів трудового колективу протистояти стресам ... 14
Висновки ... 17
Література ... 19

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Психологічна готовність до вирішення конфлікту"

Реферат "Психологічна готовність до вирішення конфлікту" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Психологічна готовність до вирішення конфлікту", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Робота самодіяльних, фізкультурних та спортивних клубів.    Анатомо-фізіологічні особливості і фізичний розвиток дітей шкільного віку.    Методика застосування фізичної реабілітації при інсульті.    Пожежі, аварії та вибухи.    Абетка виживання при повені.    Мінеральні ресурси світу. Класифікація. Охорона надр. Охорона навколишнього середовища в зв'язку з видобуванням надр.    Типи та сучасна мережа економічних районів.    Гідність як надособистісна вартість.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Водосховища Дніпра

Загальна характеристика водосховищ. Водосховища і їх відмінності від інших типів водойм. Загальна характеристика водосховищ Дніпра. Дніпро і його водосховища. Дніпро (до зарегулювання його стоку). Гідрологічний режим водосховищ. Загальна гідрохімічна характеристика водосховищ. Характеристика окремих водосховищ Дніпра. Київське водосховище. Канівське водосховище. Кременчуцьке водосховище. Дніпродзержинське водосховище. Запорізьке водосховище. Каховське водосховище.