Головна

Психологічні основи діяльності людини

(реферат з психології )

Вступ ... 3
1. Поняття про діяльність ... 4
2. Мета і мотиви діяльності ... 13
3. Структура діяльності ... 14
4. Основні різновиди діяльності ... 15
Висновки ... 23
Література ... 24

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Психологічні основи діяльності людини"

Реферат "Психологічні основи діяльності людини" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Психологічні основи діяльності людини", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Сегментарно-рефлекторний масаж.    Характеристика осередків уражень, які виникають при застосування сучасної зброї.    Вчення про біосферу.    Неметалічні корисні копалини.    Характеристика Криму.    Геній як категорія естетики романтизму.    Культура Галицько-Волинської землі ХІІ-ХІІІ століття.    Чехословаччина у післявоєнний період.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Зовнішня політика США після другої світової війни (1945 - початок 50-х рр.)

Особливості повоєнного розвитку США. Політична ситуація. Реконверсія та економічний розвиток. Труднощі соціального розвитку. "Закон Тафта-Хартлі" та інші. Зовнішньополітичний курс повоєнної Америки. Ревізія зовнішньої політики Ф. Рузвельта. Інтервенція до Китаю. "Холодна війна". "Доктрина Трумена" і "план Маршалла". Створення НАТО. "4-й пункт". Інтервенція до Кореї. Підсумки зовнішньої політики Трумена.