Головна

Психологічні типи керівників

(реферат з психології управління)

Вступ ... 3
1. Феномен керівника в історії розвитку суспільства ... 4
2. Психологічні типи керівників ... 7
Висновки ... 13
Література ... 14

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Психологічні типи керівників"

Реферат "Психологічні типи керівників" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Психологічні типи керівників", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Надзвичайні ситуації мирного часу.    Розвиток економіки США на рубежі століть.    Збагачення ґрунту черв'яками.    Щацький національний природний парк.    Туристичні цикли та співвідношення між ними.    Поняття та види юридичної відповідальності за порушення законодавства про інформацію.    Радянська влада в Україні в 20-30-х рр. ХХ ст..    Прихід звуку в кіно. Ідейно-тематичні та естетичні тенденції в контексті часу. 30-ті роки.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Становище журналістики в тоталітарному і демократичному суспільствах

Порівняльна характеристика демократичного і тоталітарного суспільств. Місце та функції засобів масової інформації в тоталітарному суспільстві. "Четверта влада" і демократія. Роль засобів масової інформації у формуванні громадської думки. Нова інформаційна ситуація і тенденції розвитку засобів масової інформації. Контролери демократії: засоби масової інформації (на прикладі Німеччини). Принцип незалежності від держави: радіомовлення і телебачення в руках держави. Сила друкованого слова: газети й часописи. Орган самоконтролю: рада німецької преси.