Головна

Підготовка та проведення ділових зустрічей

(реферат з етики)

Вступ ... 3
1. Домовленість про ділову зустріч ... 4
2. Підготовка приміщень ... 12
3. Зустріч делегації ... 13
4. Привітання ... 14
5. Розміщення учасників зустрічі ... 16
6. Офіційна мова ... 17
Висновки ... 20
Література ... 21

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Підготовка та проведення ділових зустрічей"

Реферат "Підготовка та проведення ділових зустрічей" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Підготовка та проведення ділових зустрічей", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Культура лінійно-стрічкової кераміки.    Українські політичні сили напередодні Першої Світової війни.    Внесок І. Франка в розвиток української культури.    Наднаціональність європейських співтовариств.    Партії на виборах, в парламенті і уряді.    Коран як історико-літературний пам'ятник.    Основні типи соціальних спільностей.    Джерело розвитку, діалектика боротьби і єдності протилежностей.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Недоліки характеру дітей

Недоліки характеру дітей як психолого-педагогічна проблема. Недоліки поведінки дітей і підлітків. Ледачі діти. Діти і підлітки з пасивною поведінкою. Неорганізовані школярі. Ненаполегливі школярі. Егоїстичні школярі. Недисципліновані, вперті, грубі і брехливі діти. "Важкі" школярі з акцентуацією темпераменту і характеру. Неблагополучні сім'ї - неблагополучні діти. Психологічна корекція відхилень в поведінці дітей і підлітків. Психокорекційна робота з молодшими школярами. Психокорекційна робота з підлітками.