Головна

Післявоєнна відбудова України

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Повоєнні адміністративно-територіальні зміни ... 4
2. Зовнішньополітична діяльність УРСР ... 5
3. Особливості процесу відбудови народного господарства України ... 8
4. Рівень життя та побут населення ... 11
Література ... 13

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Післявоєнна відбудова України"

Реферат "Післявоєнна відбудова України" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Післявоєнна відбудова України", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Характеристика творчості А. Рубінштейна.    Умовивід.    Лібералізм: суть, характер політичної і ідейної еволюції.    Формування і функціонування управлінських структур в Україні.    Глобальна комунікаційна система Інтернет.    Соціологія економічного життя: об'єкт, предмет, завдання.    Філософські школи Стародавнього Китаю.    Розлад здоров'я і смерть від променистої енергії.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Девіантна поведінка підлітків

Девіантна поведінка підлітків як соціально-педагогічна проблема. Наукове розуміння поняття "девіантна поведінка". Специфіка девіантної поведінки у підлітковому віці. Вікові особливості підлітків як фактор виникнення девіантної поведінки. Причини виникнення девіантної поведінки у підлітків. Соціально-педагогічна діяльність з дітьми девіантної поведінки. Основні підходи до попередження девіантної поведінки підлітків. Соціально-педагогічна реабілітація підлітків девіантної поведінки. Реабілітаційні соціально-педагогічні технології.