Головна

П'ятидесятники. Основи їх учення

(реферат з релігієзнавства)

Вступ ... 3
1. Особливості п'ятидесятництва ... 4
2. Активне поширення п'ятидесятництва в Україні ... 5
3. Християни євангельської віри (ХЄВ). Історія цієї п'ятидесятницької течії в Україні ... 7
4. П'ятидесятники і баптисти: об'єднання і роз'єднання ... 9
5. Інші течії п'ятидесятництва в Україні ... 12
6. Процес утворення Союзу християн віри євангельської в Україні ... 13
Висновки ... 15
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"П'ятидесятники. Основи їх учення"

Реферат "П'ятидесятники. Основи їх учення" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "П'ятидесятники. Основи їх учення", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Соціологія релігії.    Філософія Фіхте.    М'язи живота і грудей.    Технології опрацювання дискусійних питань (дебати, публічні промови та ін.).    Активізація діяльності персоналу. Типи групового навчання.    Загальна характеристика третього періоду ігор олімпіад - 1952-1988 рр..    Структурна побудови та напрямки діяльності ФСТ "Динамо".    Коригуюча оздоровча аеробіка при порушення постави.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Електронна книга та традиційна книга

Суспільний розвиток і зростання потреби суб'єктів в інформації. Традиційна книга як вид документу. Книга як різновид документа. Структура книги. Внутрішні (структурні) елементи книги. Зовнішні (композиційні) елементи книги. Особливості електронної книги. Загальна характеристика та компоненти електронних видань. Текстова інформація. Півтонові і кольорові ілюстрації. Анімаційна графіка. Відеоінформація. Аудіоінформація. Порівняльна характеристика електронних та традиційних видань.