Головна

Радянська влада в Україні в 20-30-х рр. ХХ ст.

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. УСРР на початку 20-х років ... 4
2. Нова економічна політика ... 6
3. Утворення Радянського Союзу. Остаточна втрата Україною незалежності ... 9
4. Індустріалізація: завдання, труднощі, характерні риси, особливості, наслідки ... 10
5. Колективізація сільського господарства. Голод 1932-1933 рр ... 13
6. Культурне будівництво в 20-30-х роках ... 17
Висновки ... 20
Література ... 21

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Радянська влада в Україні в 20-30-х рр. ХХ ст."

Реферат "Радянська влада в Україні в 20-30-х рр. ХХ ст." виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Радянська влада в Україні в 20-30-х рр. ХХ ст.", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Літературний доробок "неокласиків".    Франція: особливості членства в НАТО.    Політична ідеологія ранніх утопістів Т. Мора і Т. Кампанели.    Містика і містичні течії в релігійних культах.    Основні типи соціальних спільностей.    Функції соціології права.    Юридичні конфлікти в господарських відносинах та їх вирішення.    Дидактичні вимоги до різних форм організації навчання.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Держава в цивілізаційному устрої

Поняття і суть держави. Різноманітність визначень держави. Основні ознаки держави. Суть і соціальне призначення держави. Визначення поняття держави. Відмінність держави від інших організацій суспільства. Теорії походження держави. Роль держави у цивілізаційних процесах в Україні. Національна та цивілізаційна платформи. Цивілізаційний вибір України. Національний та цивілізаційний проект України.