Головна

Радіаційні чинники забруднення

(реферат з екології)

Вступ ... 3
1. Поняття про радіоактивність та її вплив на організм людини ... 4
2. Джерела природної радіоактивності ... 9
3. Наслідки аварії на ЧАЕС ... 10
3.1. Радіоактивне забруднення в сільському і лісовому господарстві ... 10
3.2. Стан здоров'я постраждалого населення ... 11
3.3. Оцінка втрат економіки України, зумовлених Чорнобильською катастрофою ... 12
3.4. Забезпечення ядерної і радіаційної безпеки об'єкта "Укриття" та інших сховищ радіоактивних відходів у Зоні відчуження ... 15
Висновки ... 16
Література ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Радіаційні чинники забруднення"

Реферат "Радіаційні чинники забруднення" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Радіаційні чинники забруднення", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Техногенні джерела іонізуючого, електромагнітного та віброакустичного випромінювання.    Організація перевезення туристів залізничним транспортом.    Підготовка та проведення ділових зустрічей.    Особливості розвитку радянської тоталітарної системи в 60-80 роках ХХ ст..    Історія створення акордеона.    Письменники-лікарі. Творчість і діяльність.    Порядок захисту кандидатської дисертації.    Протестантизм.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Сюжетно-рольові ігри

Теоретичні засади дослідження особливостей експериментів з ролями в процесі сюжетно-рольових ігор. Особливості гри як засобу всебічного розвитку дитини, класифікація дитячих ігор. Передумови розвитку сюжетно-рольової гри в ранньому віці. Сюжетно-рольові ігри. Театралізовані ігри. Аналіз використання сюжетно-рольових ігор. Роль вихователя у розвитку ігрової діяльності дітей. Методичні рекомендації щодо використання ігор як засобу соціалізації молодших школярів. Реальна картина використання гри у практиці підготовки дошкільнят до школи.