Головна

Раціональне харчування у спортсменів

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Режими харчування і режими тренувань у різних видах спорту ... 5
2. Основні вимоги до режиму і раціону харчування в дні змагань ... 7
3. Харчування юних спортсменів ... 8
4. Харчування спортсмена-любителя, або фізкультурника ... 11
4.1. Поширені помилки харчування тих, що займаються масовою фізичною культурою ... 11
2.2. Основні нормативи харчування ... 13
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Раціональне харчування у спортсменів"

Реферат "Раціональне харчування у спортсменів" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Раціональне харчування у спортсменів", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Взаємодія з найближчим референтним людським оточенням.    Ділове спілкування як засіб управлінського впливу.    Життя і діяльність П'єра де Кубертена.    Спортивний масаж та його види.    Захворювання печінки та жовчних шляхів. Види лікувального масажу при цій патології.    Психологічний портрет серійного вбивці.    Економіка Німеччини.    Забруднення атмосфери рухомими транспортними засобами.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Складання предметного каталогу

Теоретичні засади дослідження предметного каталогу. Поняття і предмет у предметизації. Мова, види та функції предметних рубрик. Прийоми формалізації мови предметних рубрик. Етапи розвитку теорії та методики предметизації. Основи методики складання предметного каталогу. Поняття загальної і спеціальної методики предметизації. Загальні положення формулювання предметних рубрик. Суть і послідовність процесу предметизації документів. Предметизація видань з окремих галузей знання і деяких видів документів.