Головна

Ревматоїдний поліартрит. Характерні зміни, методи фізичної реабілітації

(реферат з фізіотерапії)

Вступ ... 3
1. Характеристика ревматоїдного поліартриту ... 4
2. Методи фізичної реабілітації ... 8
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Ревматоїдний поліартрит. Характерні зміни, методи фізичної реабілітації"

Реферат "Ревматоїдний поліартрит. Характерні зміни, методи фізичної реабілітації" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Ревматоїдний поліартрит. Характерні зміни, методи фізичної реабілітації", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Методи досліджень спортивно-технічної підготовки спортсмена. Візуальний метод і хронометраж.    Сучасні підходи до організації фізичного виховання за місцем проживання.    Інфрачервоне випромінювання. Апарати. Покази. Протипокази. Методики застосування.    Безпека життєдіяльності і вітчизняні закони і кодекси.    Демократична республіка Конго.    Економічний механізм природокористування та фінансування природокористуючої діяльності.    Техногенні джерела іонізуючого, електромагнітного та віброакустичного випромінювання.    Схема роботи туристичного оператора з реалізації та організації турів.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Динаміка фізичного розвитку школярів

Вікові зміни як фактор зміни динаміки фізичного розвитку школярів у різні вікові періоди. Вікова періодизація. Критерії вікової періодизації. "Правило поверхні" Рубнера і проблеми вікової періодизації. Показники фізичної активності в різні вікові періоди. Показники сили м'язів у різні вікові періоди. Швидкість рухів. Витривалість. Координація діяльності м'язів. Акселерація. Обґрунтування оцінки стану рухової функції дітей молодшого шкільного віку. Визначення моторної обдарованості дітей 10-13 років. Комплексна система оцінки фізичного стану підлітків в процесі фізичного виховання.