Головна

Режим "парламентської демократії" в Польщі

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Передумови створення демократичної держави у Польщі ... 4
1.1. Відновлення польської державності ... 4
1.2. Становлення політичної системи Другої Речі Посполитої (1919-1921) ... 7
1.3. Радянсько-польська війна 1920 р ... 8
2. Польща в період парламентської демократії (1921-1926) ... 12
3. Травневий державний переворот 1926 р. та початок політики "санації" ... 14
Висновки ... 19
Література ... 20

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Режим "парламентської демократії" в Польщі"

Реферат "Режим "парламентської демократії" в Польщі" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Режим "парламентської демократії" в Польщі", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Мистецький світ О. Довженка.    Германські мови.    Політична культура суспiльства.    Національні релігії: минуле і сучасність.    Особливості девіантної поведінки молоді та людей середнього віку в Україні.    Виникнення філософії. Філософія Стародавнього Сходу.    Юридичні конфлікти у сфері оподаткування та їх вирішення.    Завдання вдосконалення вищої освіти України в контексті вимог болонського процесу.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Економіка як соціальний інститут

Поняття соціального інституту. Суть соціальних інститутів. Соціальні інститути в системі соціальних зв'язків. Особливості економіки як соціального інституту. Економічна сфера: місце в системі суспільних зв'язків. Соціальне, соціальні механізми в економіці. Структура економіки як соціального інституту. Функції економіки. Матеріальне виробництво. Духовне виробництво. Соціальні аспекти сучасних економічних процесів в Україні. Економічна соціологія та її роль в дослідження економіки як соціального інституту. Предмет і об'єкт економічної соціології. Основні поняття і категорії економічної соціології.