Головна

Рекомендації по здоровому способу життя

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Визначення здорового способу життя та формування здорового способу життя молоді ... 4
2. Методика вправ, сприяюча зниженню ваги тіла ... 6
3. Методика вправ, стимулюючих збільшення м'язової маси ... 7
4. Ранкова гігієнічна гімнастика ... 9
5. Ритмічна гімнастика ... 12
Література ... 14

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Рекомендації по здоровому способу життя"

Реферат "Рекомендації по здоровому способу життя" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Рекомендації по здоровому способу життя", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Види та функції уяви. Індивідуальні властивості.    Мотиви і стимули творчої праці.    Загальна характеристика третього періоду ігор олімпіад - 1952-1988 рр..    Спортивні споруди та облаштування для лижного спорту (трампліни).    Здоров'я і хвороба. Основні чинники, що впливають на здоров'я.    Безпека життєдіяльності і вітчизняні закони і кодекси.    Європейське транскордонне співробітництво.    Забруднення атмосфери свинцем і його вплив на здоров'я людини.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Способи надання службовому документу юридичної сили

Теоретичні засади дослідження способів надання службовому документу юридичної сили. Поняття та класифікація службових документів. Державний стандарт оформлення документів. Характеристика способів надання службовому документу юридичної сили. Особливості набрання юридичної сили електронними документами.