Головна

Рекреаційне лісокористування

(реферат з туризму)

Вступ ... 3
1. Ліс у системі природних рекреаційних ресурсів ... 4
1.1. Лісові ресурси ... 4
1.2. Екологічне значення лісів ... 5
1.3. Рекреаційні функції лісів ... 10
1.4. Економічна оцінка лісів рекреаційного призначення ... 11
2. Рекреаційні лісові ресурси Волинського регіону ... 12
Література ... 18

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Рекреаційне лісокористування"

Реферат "Рекреаційне лісокористування" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Рекреаційне лісокористування", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Стратегія ведення переговорів.    Операція "Вісла" та її наслідки.    Виникнення i поширення письменності у давніх русичiв.    Ідейно-художній аналіз поеми "Чумаки" М.Т. Рильського.    Франція: особливості членства в НАТО.    Політична наука в сучасній Україні, основні завдання, шлях розвитку та перспективи.    Правове регулювання державно-церковних відносин.    Професійна честь та гідність соціального працівника.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Вплив колективу на формування особистості школяра

Учень в системі особистих взаємовідносин. Потреба в спілкуванні. Основні системи відносин в шкільних класах. Психологічні закономірності розвитку особистості школяра в умовах формування учбової діяльності в початковій школі. Соціально-психологічна характеристика акту колективно-розподіленої учбової діяльності. Соціально-психологічна модель колективно-розподіленої НД при емпіричному узагальненні учбового матеріалу. Соціально-психологічна модель колективно-розподіленої НД при змістовному узагальненні учбового матеріалу.