Головна

Реферати та реферування

(реферат з наукознавства)

Вступ ... 3
1. Поняття та методи реферування ... 4
2. Система автоматичного реферування ... 5
3. Становлення та розвиток системи реферування української наукової літератури ... 6
4. Особливості висвітлення змісту наукового дослідження у реферативній науковій роботі ... 13
Висновки ... 16
Література ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Реферати та реферування"

Реферат "Реферати та реферування" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Реферати та реферування", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Коран як історико-літературний пам'ятник.    Контингент населення, що підлягає реабілітації.    Соціологія розвитку суспільства.    Філософські школи Стародавнього Китаю.    Порівняльна характеристика підшлункової, молочної і сальної залози.    Відчуття як психічний пізнавальний процес.    Допомога дітям у ХІХ - на початку ХХ ст..    Олімпійська хартія - основний правовий документ олімпійського спорту. Загальна структура міжнародної олімпійської системи.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Організаційно-правове забезпечення індустрії гостинності в Україні

Теоретичні засади дослідження організаційно-правового забезпечення індустрії гостинності в Україні. Сутність індустрії гостинності. Нормативно-правова база туристичної діяльності. Сертифікація і стандартизація послуг в індустрії гостинності. Державне регулювання туристичного бізнесу в Україні. Обов'язкова сертифікація послуг з тимчасового розміщення (проживання). Правила обов'язкової сертифікації послуг харчування.