Головна

Реформи Ехнатона

(реферат з релігієзнавства)

Вступ ... 3
1. Особливості релігії Стародавнього Єгипту ... 4
2. Сутність Релігійної реформи Ехнатона (1424-1388 рр. до н. е.) ... 8
3. Ліквідація амарнської реформи ... 11
Висновки ... 13
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Реформи Ехнатона "

Реферат "Реформи Ехнатона " виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Реформи Ехнатона", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Становлення та розвиток вітчизняної соціології праці.    Відношення до праці.    Порівняльна характеристика підшлункової, молочної і сальної залози.    Школи грецької культури. Монастирські і соборні школи.    Організація діяльності.    Зонний пресинг у баскетболі.    Техніка безпеки при підготовці до проведення занять з фізичної культури. Техніка безпеки підчас занять гімнастикою.    Лікувальна фізична культура для хворих із захворюваннями периферичних судин.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Інформація та інформаційний простір

Поняття "інформація" у різних науках. Поняття інформаційного простору. Інформаційний простір України. Загальні поняття інформаційного простору. Український інформаційний простір. Інформаційний простір і національна безпека України.