Головна

Розвиток державотворчих концепцій в програмних документах кирило-мефодіївського братства

(реферат з політології)

Вступ ... 3
1. Історичні передумови створення Кирило-Мефодіївського братства ... 4
2. Кирило-Мефодіївське товариство про державно-політичний устрій ... 7
Висновки ... 14
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Розвиток державотворчих концепцій в програмних документах кирило-мефодіївського братства"

Реферат "Розвиток державотворчих концепцій в програмних документах кирило-мефодіївського братства" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Розвиток державотворчих концепцій в програмних документах кирило-мефодіївського братства", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Основні типи соціальних спільностей.    Суспільство і соціальні системи.    Команда і командостворення. Діяльність команди. Командні ролі.    Розлад здоров'я і смерть від променистої енергії.    Відчуття.    Допомога дітям у ХІХ - на початку ХХ ст..    Національний олімпійський комітет.    Фітнес і здоров'я. Фізична підготовленість як основа здорового способу життя.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Інформаційне забезпечення виборчих процесів

Теоретичні засади дослідження інформаційного забезпечення виборчих процесів. Поняття виборів та виборчого процесу. Нормативно-правові аспекти інформаційного забезпечення виборчого процесу. Аналіз особливостей інформаційного забезпечення виборчого процесу в Україні. Правовий статус та професійні права журналіста. Права представників засобів масової інформації під час виборчого процесу та у день виборів. Інформаційне забезпечення виборів. Основні види та засади інформаційного забезпечення виборів. Передвиборна агітація, політична реклама та їх відмежування від інформаційного забезпечення виборів. Порядок використання ЗМІ під час виборів. Обмеження для ЗМІ під час виборчої кампанії. Можливості захисту журналістів і ЗМІ у випадку порушення ними виборчого законодавства. Особливості оскарження порушень виборчого законодавства.