Головна

Розвиток економіки США на рубежі століть

(реферат з географії)

Вступ ... 3
1. Місце Сполучених Штатів у світовій економічній системі ... 4
2. Промисловий розвиток ... 10
3. Сільське господарство ... 12
4. Науково-технічний потенціал ... 13
5. Продуктивність праці ... 15
Висновки ... 17
Література ... 18

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Розвиток економіки США на рубежі століть"

Реферат "Розвиток економіки США на рубежі століть" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Розвиток економіки США на рубежі століть", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Правове регулювання готельної справи в Україні.    Стратегія ведення переговорів.    Особливості розвитку радянської тоталітарної системи в 60-80 роках ХХ ст..    Доба культурно-раціонального відродження (19 - поч. 20 ст.) в Україні.    Літературний доробок "неокласиків".    Сучасні тенденції в розвитку сучасної німецької мови.    Політичний режим України.    Соціально-політичні орієнтації в сучасному протестантизмі.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Роль культурно-масових заходів у згуртуванні класного колективу

Дитяча спільність (колектив) у системі виховання. Чи потрібне колективістське виховання в демократичній школі? Основні системи відносин в шкільних класах. Що таке колектив? Роль культурно-масових заходів у згуртуванні класного колективу. Шляхи створення виховуючого колективу. Організація спільної діяльності. Конструювання гуманістичних і взаємовідповідальних відносин між дітьми, традицій та норм поведінки. Спрямування та корекція впливу дитячої спільності на особистість. Колективні творчі справи (КТС). Колективне планування виховної роботи.