Головна

Розвиток соціальної роботи як науки

(реферат з соціології)

Вступ ... 3
1. Соціальна робота як галузь науки і навчальна дисципліна ... 4
2. Становлення соціальної роботи як науки в Україні ... 14
3. Сучасні теорії соціальної роботи ... 20
Висновки ... 24
Література ... 25

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Розвиток соціальної роботи як науки"

Реферат "Розвиток соціальної роботи як науки" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Розвиток соціальної роботи як науки", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Психологічна готовність до вирішення конфлікту.    Розлад здоров'я і смерть від променистої енергії.    Види та функції уяви. Індивідуальні властивості.    Психологічні особливості стилів керівництва.    Зонний пресинг у баскетболі.    Тактика індивідуальних дій у нападі і в захисту.    Курорти центральної частини України.    Інженерний захист.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Проблеми збереження архівних фондів

Теоретичні засади дослідження проблеми збереження архівних фондів. З історії формування поняття про сукупний архівний фонд держави. Склад і структура Національного архівного фонду. Характеристика особливостей збереженості архівних фондів. Поняття про матеріальну основу архівних документів. Технології зберігання архівних документів. Забезпечення фізико-хімічної збереженості архівних документів. Вплив умов зберігання на фізичний стан документів.