Головна

Розлади зору і слуху

(реферат з медицини)

Вступ ... 3
1. Порушення зору як медична проблема ... 4
1.1. Око та його функції ... 4
1.2. Основні порушення зору ... 8
1.2.1. Короткозорість (міопія) ... 8
1.2.2. Далекозорість (гіперметропія) ... 10
1.2.3. Астигматизм ... 11
2. Порушення слуху ... 11
2.1. Будова органів слуху та їх функції ... 11
2.2. Порушення слуху ... 14
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Розлади зору і слуху"

Реферат "Розлади зору і слуху" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Розлади зору і слуху", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Штучні льодові катки і ковзанярські доріжки.    Лікувальний масаж при травмах опорно-рухового апарату.    Методи безпеки в умовах надзвичайних ситуацій та їх наслідки.    Створення та діяльність СНД.    Кругообіг води в природі. Світові запаси води. Водні ресурси України.    Папуаська історико-етнографічна область.    Інформаційні ресурси управління.    Галицько-Волинське князівство в 40-60-х рр. ХІІІ ст. Данило Галицький.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Microsoft word 2000

Основні характеристики Microsoft Word. Основні версії текстового процесора Microsoft Word. Робоче вікно процесора Microsoft Word. Режими відображення документів. Прийоми роботи з командами рядка меню. Панелі інструментів Microsoft Word. Основні принципи практичної роботи з текстовим процесором Microsoft Word. Інтерфейс програми Microsoft Word. Створення та редагування математичних формул у Word. Ділова та ілюстративна графіка у Word. Робота з малюнками. Робота із зображеннями. Робота з таблицями у Word.