Головна

Роль та функції бібліографічної інформації у житті суспільства

(реферат з бібліотечної справи)

Вступ ... 3
1. Історичні аспекти розвитку бібліографічної інформації ... 4
2. Сучасне уявлення про бібліографічну інформацію ... 5
3. Бібліографічний запис (склад елементів, їх інформативні функції) ... 6
Висновки ... 11
Література ... 12

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Роль та функції бібліографічної інформації у житті суспільства "

Реферат "Роль та функції бібліографічної інформації у житті суспільства " виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Роль та функції бібліографічної інформації у житті суспільства", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Античні держави Причорномор'я.    Режим "парламентської демократії" в Польщі.    Модель світу в новій і новітній культурах.    Логіка висловлювань.    Вплив церкви на політичні події в Україні.    Сучасні концепції еліти.    Багаті як клас.    Соціологія економічного життя: об'єкт, предмет, завдання.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Когнітивна психотерапія

Порушення когнітивної сфери. Теоретичні положення проблеми. Теорія особистості, запропонована Джорджем А. Келлі. Типи конструктів. Репертуарний тест рольових конструктів (Реп-тест). Психопатологія. Проблеми в системі конструктів. Самогубство і ворожість. Психопатологія у соціально-когнітивній теорії Бандури. Дисфункціональні очікування і дисфункціональні Я-концепції. Моделювання і направляюча участь. Когнітивна психотерапія. Основні поняття і методи когнітивної психотерапії. Психотехніка перевірки обґрунтованості автоматичних думок. Когнітивна психотерапія Аарона Бека. Раціонально-емотивна терапія (РЕТ) Альберта Елліса. Реальнісна терапія.