Головна

Роль І. Боберського в розвитку західноукраїнського спортивно-гімнастичного руху

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Сокільничий рух в Україні ... 4
2. Роль Івана Боберського у розвитку сокільничого руху ... 9
Висновки ... 13
Список літератури ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Роль І. Боберського в розвитку західноукраїнського спортивно-гімнастичного руху"

Реферат "Роль І. Боберського в розвитку західноукраїнського спортивно-гімнастичного руху" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Роль І. Боберського в розвитку західноукраїнського спортивно-гімнастичного руху", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Методологічні аспекти психологія.    Якості і риси успішного керівника.    Зонний пресинг у баскетболі.    Сучасні підходи до організації фізичного виховання за місцем проживання.    Клініко-фізіологічна характеристика та обґрунтування методики застосування лікувальної фізичної культури при гіпотонічній хворобі у лікарняний період реабілітації.    Допомога при утопленні.    Національні інтереси в геополітиці.    Заходи боротьби зі шкідливим впливом промислових будівельних матеріалів на довкілля.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Європейські інформаційні служби на сучасному етапі

Теоретичні засади дослідження європейських інформаційних служб. Основні характеристики ринку електронної інформації. Особливості ринку інтерактивних послуг. Характеристика основних європейських інформаційних служб. Інформаційна організація Рейтер (Reuters). Інформаційна система Tenfore. Європейські центри обробки баз даних.