Головна

Рух опору в Італії у 1943-1945 роках

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Повалення Муссоліні і перехід Італії на сторону союзників ... 4
2. Рух опору в Італії в 1944 році ... 8
Висновки ... 11
Література ... 12

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Рух опору в Італії у 1943-1945 роках"

Реферат "Рух опору в Італії у 1943-1945 роках" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Рух опору в Італії у 1943-1945 роках", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Проблематика поеми "Марина" М.Т. Рильського.    Проблеми українського правопису ХХ - ХХІ ст..    Політична наука в сучасній Україні, основні завдання, шлях розвитку та перспективи.    Нетрадиційні релігії ХХ ст..    Перспективи реформування пенітенціарної системи.    Діалектика Гегеля.    Біомеханічні властивості біологічних тканин і рідин тіла людини.    Історико-культурні фактори розвитку освіти в світі.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Інституціоналізація

Теоретичні засади дослідження процесу інституціоналізації. Інституціоналізація як соціальний феномен. Процес інституціоналізації і розвиток інститутів. Інституційні ознаки. Інституціональний підхід у структурній соціології. Соціальні інститути як елементи інституціоналізації. Види та функції соціальних інститутів. Інституціональний вимір громадянського суспільства.