Головна

Рух опору у Франції в 1943-1945 роках

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Виникнення руху опору ... 4
2. Зміцнення організацій опору ... 8
3. Національне повстання ... 12
Висновки ... 15
Література ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Рух опору у Франції в 1943-1945 роках"

Реферат "Рух опору у Франції в 1943-1945 роках" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Рух опору у Франції в 1943-1945 роках", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Психологічні проблеми у поемі "Галілей" Плужника.    Сучасні тенденції в розвитку сучасної німецької мови.    Політична система суспільства.    Нові релігії в Україні: поява, типологія, перспективи.    Поняття "туризм" і його види.    Досвід свідомості як предмет філософського дослідження.    Біохімія нуклеїнових кислот.    К.Д. Ушинський про підготовку вчителя.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Кадрове забезпечення органів регіонального управління

Теоретичні засади дослідження суб'єктів регіонального управління. Сутність державного управління. Місцеві державні адміністрації як суб'єкти регіонального управління. Проблеми кадрового забезпечення органів регіонального управління. Державна служба як соціальний інститут. Державна кадрова політика у сфері державної служби. Система професійного навчання державних службовців. Поліпшення якості роботи управлінських кадрів.